قوانین و مقررات پرینت ارزان

قوانین و مقررات پرینت ارزان

۱- شرایط و ضوابط استفاده

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های پرینت ارزان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر می‌باشد. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های پرینت ارزان ‏ در آینده تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمرتان از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

  1. خرید کالا از فروشگاه اینترنتی پرینت ارزان بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
  2. كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح وكامل را در پایگاه درج کنند.
  3. فروشگاه اینترنتی پرینت ارزان هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشد (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) بر عهده نخواهد داشت.
  4. فروشگاه اینترنتی پرینت ارزان به هیچ وجه اطلاعات کاربران خود را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد.
  5. ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق تعرفه سایت محاسبه می شود، تنها مبلغی که در موارد معین به قیمت کالا اضافه می شود.
  6. هر گونه نقص و یا عیب بایستی در لحظه تحویل سفارش به متصدی تحویل کالا اعلام و کالا مرجوع گردد. در غیر اینصورت پرینت ارزان هیچگونه مسوولیتی بر عهده نخواهد داشت

2- قوانین عمومی

توجه داشته باشید، در صورت ایجاد هرگونه تغییر در قوانین ذکر شده، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های پرینت ارزان در آینده، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی شده و از شما انتظار می‌رود به عنوان یکی از کاربران پرینت ارزان در صورت استفاده مستمر از سایت، پذیرای هرگونه تغییری باشید.

3- مشتری یا کاربر

شما می‌توانید با درج اطلاعات کاربری خود در فرم ثبت‌نام، به عنوان یکی از کاربران سایت پرینت ارزان، به ثبت سفارش و یا استفاده از خدمات مجموعه اقدام کنید.

4- ثبت، پردازش و ارسال سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا چهار شنبه هر هفته و پنج شنبه به صورت نیمه وقت، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. پرینت ارزان به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد. 

  1. کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت‏ پرینت ارزان ‏به وسیله ارسال کد سفارش (بعد از نهایی کردن خریدتان) از طریق پیام کوتاه اطلاع رسانی شده در صف پردازش قرار می‏‌گیرند.
  2. پرینت ارزان همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که امکان تولید هر یک از محصولات چاپی در پرینت ارزان به پایان برسد.
  3. در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالا و خدمات موجود در سایت پرینت ارزان، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، محفوظ است. پرینت ارزان در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت  می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

5- گارانتی سفارشات

راحتی و رضایت‌مندی شما همیشه از الویت‌ های مجموعه پرینت ارزان بوده و می‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست شما برسد. ما همیشه تلاش خود را در جهت استفاده از مرغوب و با کیفیت‌ترین مواد مصرفی و خدمات انجام خواهیم داد. اما همیشه در روند انجام یک پروژه چاپی احتمال بروز خطای انسانی، ماشینی و… وجود خواهد داشت. در صورت بروز چنین خطاهایی مهمترین عامل پذیرش خطای بوجود آمده و تلاش در جهت جبران آن می‌باشد. چنانچه خطا یا اشکالی در نحوه ارائه خدمات چاپی از طرف ما بوجود آید، ما مسئولیت آن خطا را پذیرفته و تمامی تلاش خود را در جهت رفع اشکال و در نهایت رضایت شما به کار خواهیم بست.

6- شرایط حمل و تحویل کالا

مشتری گرامی، ضمن تشکر از انتخاب شما، خواهشمند است به موارد زیر دقت فرمایید.

ارسال سفارشات در محدوده تهران از طریق پیک و در سایر مناطق و شهرستانها به واسطه اداره پست و یا تیپاکس انجام می شود.

حمل کلیه سفارشات توسط پیک ، پست یا تیپاکس صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی تاپ کپی هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط پست یا تیپاکس ندارد.

مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به پست یا تیپاکس به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.

در صورتی که کد رهگیری مرسوله خود را دریافت نکرده اید می توانید با پشتیبانی فروشگاه اینترنتی پرینت ارزان تماس حاصل فرمائید.

شماره تماس: 09011459292
Email: print.arzan.com@gmail.com