پرینت (چاپ) ارزان در همدان با ارسال رایگان

شهر همدان جز یکی از شهرهای شمال غربی کشور، اگر دانشجو و یا دانش آموز هستید و به خدمات پرینت ارزان در همدان نیاز دارید، پرینت ارزان خدمات بی نظیری به شما ارائه می دهد.
شما در سایت پرینت ارزان به صورت آنلاین می توانید سفارشات پرینت خود را ثبت کنید و از تعرفه بسیار پایین این مجموعه بهره مند شوید و سفارشات خود را در کوتاه ترین زمان ممکن درب منزل به صورت رایگان تحویل بگیرید. به این ترتیب نیازی به پرداخت هزینه های جانبی مربوط به ایاب و ذهاب و اتلاف وقت نخواهد بود.

 

ثبت سفارش پرینت

ارسال سفارشات پرینت گرفته شده به چه صورت می باشد؟

برای افرادی که در شهر همدان و دیگر شهرستان های استان همدان زندگی می کنند معمولا سفارش آنها طی 48 الی 72 ساعت با پست پیشتاز به صورت رایگان درب منزل تحویل داده می شود.

نحوه سفارش آنلاین پرینت در همدان

مشتریان (دانشجویان، دانش آموزان، اساتید و…) عزیز در بخش ثبت سفارش پرینت میتوانید به صورت آنلاین فایل های pdf، ورد (word) را آپلود کرده و در بخش فرم سفارش نوع انتخاب کاغذ، رنگ و کلاس چاپ، نوع چاپ خود را انتخاب نمایید. کلیه سفارشات همدان ظرف 48 الی 72 ساعت کاری از طریق پست پیشتاز تحویل مشتری خواهد شد.

پرینت فایل pdf و ورد (word) در همدان

مجموعه پرینت ارزان با قدمت و تجربه فراوان در حوزه خدمات چاپی با تحویل به موقع سفارشات، و حفظ کیفیت بالای چاپ را در اولویت کار خود قرار داده است. این مجموعه در تلاش است تا رضایت مشتریان خود را به حداکثر رسانده و خیال آن ها را از بابت خریدی باکیفیت و در عین حال مقرون به صرفه، راحت کند. کلیه مشتریان (دانشجویان، دانش آموزان، اساتید) عزیز می توانند با مراجعه به بخش ثبت سفارش پرینت به صورت آنلاین فایل های PDF و ورد (word) خود را آپلود کرده و سفارش خود را ثبت کنند. کلیه سفارشات همدان ظرف 48 الی 72 ساعت کاری از طریق  پست پیشتاز تحویل مشتری خواهد شد.

پرینت ارزان در همدان چه امتیازاتی دارد؟

  • تعرفه ارزان پرینت
  • هزینه ارسال رایگان
  • سفارش آنلاین، بدون مراجعه حضوری
  • شرکت ها، آموزشگاه ها، مدارس و سایر ارگان های دولتی و خصوصی با عقد قرارداد از تخفیف و امتیازات ویژه ای از طرف مجموعه پرینت ارزان بهره مند خواهند شد.

لیست قیمت پرینت در سایت پرینت ارزان

لیست قیمت های ذکر شده در سایت پرینت ارزان کاملا به روز می باشد و به همین نرخ فاکتور صادر خواهد شد.

لیست قیمت :تعرفه پرینت و کپی A5

لیست قیمت : تعرفه پرینت و کپی A4

لیست قیمت : تعرفه پرینت و کپی A3

لیست قیمت : تعرفه چاپ رنگی A4 

لیست قیمت : تعرفه چاپ رنگی A3 

لیست قیمت : تعرفه چاپ رنگی A5 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با شماره (09011459292) تماس بگیرید. کارشناسان این مجموعه آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.