تعرفه پرینت A4 (نرخ امروز )

ارسال کلیه سفارشات به کل کشور
تعرفه پرینت و کپی

تعرفه پرینت A4 (نرخ امروز )

عنوانتعداد برگتعرفه یک رو (تومان)تعرفه پشت و رو ( تومان )
کپی و چاپ A41 تا 500 برگ10001500
کپی و چاپ A4 501 تا 1000 برگ 9501300
کپی و چاپ A4 1000 برگ به بالا 9001100

قیمت ها طبق شرایط به روز می باشد.

در این نرخ‌ نامه هزینه انواع خدمات از قبیل پرینت لیزری سیاه و سفید، پرینت رنگی به صورت عکس، پرینت رنگی به صورت متن، اسکن رنگی یا سیاه و سفید، پلات و لمینت، چاپ پوستر، چاپ بنر و صحافی تعیین شده است.

جهت سفارش آنلاین پرینت (چاپ و تکثر) میتوانید از طریق پرینت ارزان فایل خود را براحتی آپلود کرده و با تعرفه ای مناسب و کیفیتی متمایز سفارش چاپ خود را ثبت کنید

مجموعه پرینت ارزان، در راستای دسترسی آسان تر شرکتها، ارگان ها و سازمان ها، مدارس و دانشگاه ها، دانشجویان و دانش آموزان به خدمات چاپ و تکثیر با تعرفه ارزان اقدام به راه اندازی وب سایت با قیمت مناسب و با ارسال به کل کشور نموده است.

مشتریان عزیز از سراسر کشور می توانند چاپ فایل های خود را در هر تیراژی به ما بسپارند؛ سفارشات در اسرع وقت آماده و به تمام نقاط کشور ارسال خواهد شد.

توضیحات:

  1. کاغذ استفاده شده در کپی و چاپ در برگ A4 از بهترین برندهای موجود در بازار مانند Double A, CopyMax و Cell print و .. می باشد.
  2. لطفا برای ارسال فایل های خود به صورت فایل PDF شده ارسال نمایید.
  3. در صورتی که حجم فایل ها زیاد می باشد میتوانید با استفاده از سایت های Dropbox.com و یا picofile.com آپلود نمایید و لینک آن را به صفحه در سفارش برای ما ارسال کنید.
  4. جدول بالا فقط تعرفه کپی و چاپ می باشد و هرگونه خدمات ديگر شامل منگنه، دوخت، برش، قراردادن در كاور، و… مشمول هزینه اضافی خواهد شد.
  5. زمان تحویل سفارشات از 24 تا 48 ساعت كاری انجام می شود.

 جدول تعرفه های چاپ و تکثیر در پرینت ارزان: