خدمات چاپ جزوه

در وب سایت پرینت ارزان شما می توانید متناسب با سلیقه خود تعداد چاپ جزوه را سفارش دهید و در کوتاه ترین زمان ممکن سفارش خود را تحویل بگیرید، در این مقاله به بررسی مهمترین مزیت ها و ویژگی هایی که برای چاپ جزوه در پرینت ارزان در اختیار شما قرار می گیرد می پردازیم پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید و چاپ کردن جزوه دلخواه خود را به ما بسپارید.

قیمت پرینت جزوه

انتخاب جنس کاغذ در چاپ جزوه

جنس کاغذ های به کار رفته برای چاپ کردن یک جزوه یکی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار در کیفیت آن جزوه به شمار می رود، برای چاپ کردن جزوه ها می توان از انواع کاغذ های موجود در بازار استفاده کرد، ما در این مجموعه تلاش کردیم که متناسب با سلیقه مشتریان از بهترین انواع کاغذ های موجود هم چون کاغذ های تحریر در دو سایز 80 گرمی و 100 گرمی و همچنین کاغذ های گلاسه 150 گرمی و 135 گرمی برای صفحات داخلی جزوه استفاده کنیم که به دو صورت چهار رنگ یا سیاه و سفید به چاپ می رسند؛ شما می توانید در هنگام ثبت سفارش خود وجه چاپ را به صورت یک رو یا دو رو انتخاب کنید و فایل خود را آپلود نمایید.

بیشتر بخوانید: چاپ ارزان و سریع کتاب

چاپ و پرینت آنلاین جزوه

از مهمترین خدماتی که توسط مجموعه پرینت ارزان ارائه می‌شود پرینت جزوه با ارزان ترین قیمت است. اگر کمی به تعرفه‌ های چاپخانه‌های فیزیکی توجه کنید، خواهید دید که قیمت سفارش‌ها در تعداد بالا حداقل 30 درصد بیشتر از سایت‌های آنلاین است. البته، فراموش نکنید که تنها راه جذب مشتری توسط چاپخانه‌ های آنلاین کیفیت بالا و قیمت ارزان است. همیشه باید فروشگاه‌های آنلاین یک سری خدمات منحصر بفردی ارائه دهند که مخاطب تشویق به خرید از آن‌ها شود.

انتخاب کاغذ مناسب برای چاپ جزوه درسی

یکی از مهمترین فاکتور های تاثیر گذار بر کیفیت چاپ جزوه درسی و آموزشی مربوط به جنس کاغذ می باشد. انواع مختلفی از کاغذ های چاپ در بازار موجود می باشد که هر کدام خصوصیات و ویژگی های منحصر به خود را دارند. معمولا برای چاپ جزوه از کاغذ تحریر و در موارد خاصی از کاغذ گلاسه استفاده می شود. کاغذ های تحریر با وزن 80 گرمی و 100گرمی متداول ترین انواع کاغذ های چاپ جزوه به حساب می آیند.

چاپ ارزان و فوری دو رو

چنانچه به دنبال پرینت و چاپ ارزان قیمت جزوه درسی و آموزشی خود هستید کافی است از سرویس خدمات چاپ ارزان و فوری پرینت ارزان استفاده نمایید. در صورتی که شما سفارش خود را صورت چاپ دو رو ثبت کنید، هزینه تمام شده نهایی چاپ جزوه نصف خواهد شد زیرا تعداد کاغذ های مصرفی کاهش پیدا می کند. مجموعه پرینت ارزان با استفاده از دستگاه های چاپ مجهز به شکل اتوماتیک تمامی خدمات چاپ دو رو را انجام می دهد.