پرینت (چاپ) ارزان در پیروزی با ارسال رایگان

پیروزی یکی از مناطق های شناخته شده و یکی از مناطقی که از خدمات چاپ زیادی برخوردار می باشد. متقاضیان دانشجو در پیروزی بسیار بیشتر از مناطق دیگر تهران بوده و این منطقه یکی از نقاطی است که سرویس کپی و پرینت را باید با قیمت ارزان ارائه شود.

کلیه مشتریان عزیز می توانند با مراجعه به بخش ثبت سفارش پرینت به صورت آنلاین فایل های خود را آپلود کرده و سفارش خود را ثبت کنند. کلیه سفارشات برای منطقه پیروزی ظرف 4 الی 24 ساعت کاری از طریق پیک و پست پیشتاز تحویل مشتری خواهد شد.

 

ثبت سفارش پرینت

 

پرینت جزوه فوری و مقاله ارزان در پیروزی

این مجموعه مجهز به بهترین دستگاه های رنگی و سیاه و سفید با بالاترین کیفیت است که می تواند بهترین خدمات پرینت جزوه فوری و مقاله ارزان در پیروزی را به مشتریان خود ( دانشجویان، اساتید، دانش آموزان و… ) با قیمت ارزان و ارسال رایگان ارائه دهد.

پرینت جزوه فوری و مقاله ارزان در پیروزی

پرینت فایل pdf و ورد (word) در پیروزی

مجموعه پرینت ارزان با قدمت و تجربه فراوان در حوزه خدمات چاپی است، که تحویل به موقع سفارشات، با حفظ کیفیت بالای چاپ را در اولویت کار خود قرار داده است. این مجموعه در تلاش است تا رضایت مشتریان خود را به حداکثر رسانده و خیال آن ها را از بابت خریدی باکیفیت و در عین حال مقرون به صرفه، راحت کند. کلیه مشتریان (دانشجویان، دانش آموزان، اساتید) عزیز می توانند با مراجعه به بخش ثبت سفارش پرینت به صورت آنلاین فایل های PDF و ورد (word) خود را آپلود کرده و سفارش خود را ثبت کنند. کلیه سفارشات مناطق تهران (پیروزی) ظرف 24 الی 48 ساعت کاری از طریق پست پیشتاز تحویل مشتری خواهد شد.

نحوه سفارش آنلاین پرینت در پیروزی

مشتریان (دانشجویان، دانش آموزان، اساتید و…) عزیز در بخش ثبت سفارش پرینت میتوانید به صورت آنلاین فایل های pdf، ورد (word) را آپلود کرده و در بخش فرم سفارش نوع انتخاب کاغذ، رنگ و کلاس چاپ، نوع چاپ خود را انتخاب نمایید. کلیه سفارشات مناطق تهران (پیروزی) 24 الی 48 ساعت کاری از طریق پست پیشتاز تحویل مشتری خواهد شد.

لیست قیمت پرینت در سایت پرینت ارزان

لیست قیمت های ذکر شده در سایت پرینت ارزان کاملا به روز می باشد و به همین نرخ فاکتور صادر خواهد شد.

لیست قیمت :تعرفه پرینت و کپی A5

لیست قیمت : تعرفه پرینت و کپی A4

لیست قیمت : تعرفه پرینت و کپی A3

لیست قیمت : تعرفه چاپ رنگی A4 

لیست قیمت : تعرفه چاپ رنگی A3 

لیست قیمت : تعرفه چاپ رنگی A5 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با شماره (09011459292) تماس بگیرید. کارشناسان این مجموعه آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.