پرینت (چاپ) ارزان در تهران با ارسال رایگان

باتوجه به پایین بودن تعرفه پرینت (سیاه و سفید، رنگی و..) در پرینت ارزان و ارسال رایگان به کل مناطق تهران با پیک و پست پیشتاز، کلیه مشتریان عزیز می توانند با مراجعه به بخش ثبت سفارش پرینت به صورت آنلاین فایل های خود را آپلود کرده و سفارش خود را ثبت کنند. کلیه سفارشات تهران ظرف 4 الی 24 ساعت کاری از طریق پیک و پست پیشتاز تحویل مشتری خواهد شد.

 

ثبت سفارش پرینت

 

پرینت فوری جزوه و مقاله ارزان تهران

دسترسی مردم (دانشجویان، دانش آموزان، اساتید و…) به چاپ ارزان بخصوص پرینت فوری جزوه و مقاله ارزان در تهران برای ما بسیار مهم میباشد.

پرینت فوری جزوه و مقاله ارزان تهران

از جهتی دیگر شهر تهران از نظر وسعت و بزرگی شهر از دانشجویان زیادی برخوردار میباشند. از نظر زمانی و مکانی هم در نظر گرفته شود دانشجویان آنچنان وقت زیادی برای پرینت جزوه و مقاله خود ندارند و نیازمند این هستند که از طریق آنلاین بتوانند جزوه های خود را به فوری چاپ کنند. از این رو پرینت ارزان یکی از خدمات خود که برای دانشجویان ارائه میدهد پرینت (چاپ) فوری جزوه و مقاله در تهران و با قیمت ارزان ارائه میدهد و با ارسال رایگان به سراسر کشور از طریق این وب سایت به راحتی ثبت سفارش را انجام دهید.

 

پرینت فایل pdf و ورد (word) در تهران

مجموعه پرینت ارزان با قدمت و تجربه فراوان در حوزه خدمات چاپی است که تحویل به موقع سفارشات، با حفظ کیفیت بالای چاپ را در اولویت کار خود قرار داده است. این مجموعه در تلاش است تا رضایت مشتریان خود را به حداکثر رسانده و خیال آن ها را از بابت خریدی باکیفیت و در عین حال مقرون به صرفه، راحت کند. کلیه مشتریان (دانشجویان، دانش آموزان، اساتید) عزیز می توانند با مراجعه به بخش ثبت سفارش پرینت به صورت آنلاین فایل های PDF و ورد (word) خود را آپلود کرده و سفارش خود را ثبت کنند. کلیه سفارشات تهران ظرف 4 الی 24 ساعت کاری از طریق پیک و پست پیشتاز تحویل مشتری خواهد شد.

نحوه سفارش آنلاین پرینت در تهران

مشتریان (دانشجویان، دانش آموزان، اساتید و…) عزیز در بخش ثبت سفارش پرینت میتوانید به صورت آنلاین فایل های pdf، ورد (word) را آپلود کرده و در بخش فرم سفارش نوع انتخاب کاغذ، رنگ و کلاس چاپ، نوع چاپ خود را انتخاب نمایید.

کلیه سفارشات تهران ظرف 4 الی 24 ساعت کاری از طریق پیک و پست پیشتاز تحویل مشتری خواهد شد.

لیست قیمت پرینت در سایت پرینت ارزان

لیست قیمت های ذکر شده در سایت پرینت ارزان کاملا به روز می باشد و به همین نرخ فاکتور صادر خواهد شد.

لیست قیمت :تعرفه پرینت و کپی A5

لیست قیمت : تعرفه پرینت و کپی A4

لیست قیمت : تعرفه پرینت و کپی A3

لیست قیمت : تعرفه چاپ رنگی A4 

لیست قیمت : تعرفه چاپ رنگی A3 

لیست قیمت : تعرفه چاپ رنگی A5 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با شماره (09011459292) تماس بگیرید. کارشناسان این مجموعه آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.