پرینت (چاپ) ارزان در یزد با ارسال رایگان

در شهر یزد مراکز متعدد زیادی در زمینه چاپ و تکثیر فعالیت دارند، تعرفه پرینت در اکثر این مراکز بالا بوده و برای دانشجویان، آموزشگاه ها ادارات و… به دلیل بالا بودن هزینه پرینت صرفه اقتصادی ندارد. اما مجموعه پرینت ارزان با بهره گیری از پرینترهای روز دنیا و با پایین آوردن هزینه ها از طریق استفاده از دستگاه های با استهلاک پایین؛ با سود بسیار پایینی از تعرفه پرینت این مشکل را برای مشتریان یزدی حل نموده است.

 

ثبت سفارش پرینت

ارسال سفارشات پرینت گرفته شده به چه صورت می باشد؟

برای افرادی که در شهر یزد و دیگر شهرستان های استان یزد زندگی می کنند معمولا سفارش آنها طی 48 الی 72 ساعت با پست پیشتاز به صورت رایگان درب منزل تحویل داده می شود.

پرینت فایل pdf و ورد (word) در یزد

مجموعه پرینت ارزان با قدمت و تجربه فراوان در حوزه خدمات چاپی است که تحویل به موقع سفارشات، با حفظ کیفیت بالای چاپ را در اولویت کار خود قرار داده است. این مجموعه در تلاش است تا رضایت مشتریان خود را به حداکثر رسانده و خیال آن ها را از بابت خریدی باکیفیت و در عین حال مقرون به صرفه، راحت کند. کلیه مشتریان (دانشجویان، دانش آموزان، اساتید) عزیز می توانند با مراجعه به بخش ثبت سفارش پرینت به صورت آنلاین فایل های PDF و ورد (word) خود را آپلود کرده و سفارش خود را ثبت کنند. کلیه سفارشات یزد ظرف 48 الی 72 ساعت کاری از طریق  پست پیشتاز تحویل مشتری خواهد شد.

پرینت ارزان در یزد چه امتیازاتی دارد؟

  • تعرفه ارزان پرینت
  • هزینه ارسال رایگان
  • سفارش آنلاین، بدون مراجعه حضوری
  • شرکت ها، آموزشگاه ها، مدارس و سایر ارگان های دولتی و خصوصی با عقد قرارداد از تخفیف و امتیازات ویژه ای از طرف مجموعه پرینت ارزان بهره مند خواهند شد.

نحوه سفارش آنلاین پرینت در یزد

مشتریان (دانشجویان، دانش آموزان، اساتید و…) عزیز در بخش ثبت سفارش پرینت میتوانید به صورت آنلاین فایل های pdf، ورد (word) را آپلود کرده و در بخش فرم سفارش نوع انتخاب کاغذ، رنگ و کلاس چاپ، نوع چاپ خود را انتخاب نمایید. کلیه سفارشات یزد ظرف 48 الی 72 ساعت کاری از طریق پیک و پست پیشتاز تحویل مشتری خواهد شد.

لیست قیمت پرینت در سایت پرینت ارزان

لیست قیمت های ذکر شده در سایت پرینت ارزان کاملا به روز می باشد و به همین نرخ فاکتور صادر خواهد شد.

لیست قیمت :تعرفه پرینت و کپی A5

لیست قیمت : تعرفه پرینت و کپی A4

لیست قیمت : تعرفه پرینت و کپی A3

لیست قیمت : تعرفه چاپ رنگی A4 

لیست قیمت : تعرفه چاپ رنگی A3 

لیست قیمت : تعرفه چاپ رنگی A5 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با شماره (09011459292) تماس بگیرید. کارشناسان این مجموعه آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.