در این مقاله قصد داریم که ویژگی ها و انتخاب نوع کاغذ برای چاپ جزوه را برای شما مخاطب گرامی شرح دهیم. و با اطمینان خاطر، چاپ جزوه خود را به قیمت ارزان به ما بسپارید.

چاپ جزوه

نکات کلیدی در چاپ جزوه

انتخاب کاغذ مناسب برای چاپ جزوه درسی

یکی از مهمترین نکات کلیدی برای چاپ جزوه درسی انتخاب کاغذ مناسب می باشد. انواع مختلفی از کاغذ های چاپ در بازار موجود می باشد که هر کدام خصوصیات و ویژگی های منحصر به خود را دارند. معمولا برای چاپ جزوه از کاغذ تحریر و در موارد خاصی از کاغذ گلاسه استفاده می شود. کاغذ های تحریر با وزن 80 گرمی و 100 گرمی متداول ترین انواع کاغذ های چاپ به حساب می آیند.

بیشتر بخوانید: قیمت پرینت جزوه

انتخاب جلد مناسب برای چاپ جزوه

با توجه به اینکه انتخاب یک جلد قشنگ و زیبا که باعث جذابیت جزوه شما میشود، ولی برخی از مشتریان در انتخاب جلد مناسب برای جزوه خود حساسیت به خرج میدهند. مجموعه پرینت ارزان با افتخار و با احترام به سلیقه مشتریان خود امکان ثبت سفارش انواع جلد جزوه را در نظر گرفته تا بتوانید به دلخواه آن را انتخاب نمایید.

معمولا کاغذ های تحریر 80 گرمی، کاغذ گلاسه 135، 150، 200 و 250 گرمی و همچنین کاغذ کتاب با وزن 300 گرم از پر کاربردترین کاغذ هایی هستند که برای جلد جزوه مورد استفاده قرار می گیرند.

صحافی جزوه

برای جلوگیری از پاره شدن برگه های جزوه، یا برگه برگه شدن شما میتوانید از انتشاراتی ها بخواهید، جزوه شما را با استفاده از انواع مختلف صحافی مانند منگنه کردن، سیم دوبل، طلق،  شیرازه و غیره آماده کنند.

 

امتیازات سفارش آنلاین چاپ جزوه

  • ثبت سفارش آنلاین چاپ جزوه در مجموعه پرینت ارزان این امکان را فراهم می آورد تا به شکل آنلاین هزینه چاپ را محاسبه کنید.
  • مهمترین مشخصه سفارش آنلاین چاپ جزوه، تعرفه ارزان و مقرون به صرفه آن است.
  • در شرایط فعلی جامعه و با افزایش نرخ مبتلایان به بیماری کرونا هر چقدر در منزل بمانید، ایمن تر خواهید بود. به همین دلیل استفاده از خدمات چاپ جزوه آنلاین می تواند به شما کمک کند تا کمتر از خانه خارج شوید.
  • چاپ جزوه آنلاین برای کاربران در تمامی نقاط کشور بدون مراجعه حضوری  و در هر زمانی امکان پذیر است از این رو می توانید در هر جایی که هستید و هر زمان که بخواهید  وارد سایت پرینت ارزان شوید و از قسمت ثبت سفارش، نوع درخواست خود را ثبت کنید.
  • جهت تحویل فایل چاپ شده نیازی به مراجعه حضوری نمی باشد. جزوه چاپ شده بسته بندی می گردد و به آدرس ثبت شده ارسال خواهد شد.

سفارش پرینت جزوه

شما کاربران محترم می توانید به وب سایت اختصاصی ما مراجعه نموده و از قسمت ثبت سفارش، درخواست خود را ثبت کنید. تمامی موارد مربوط به چاپ جزوه مانند تعداد نسخه چاپی، انتخاب کاغذ، رنگ و کلاس چاپ، نوع چاپ در فرم سفارش درج گردیده است. اگر درخواستی داشته باشید که در فرم مربوطه ذکر نشده می توانید با همکاران ما در تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

نتیجه گیری

مجموعه پرینت ارزان جزوه سفارشی شما کاربران محترم را در کوتاه ترین زمان ممکن با تعرفه ارزان قیمت محاسبه میکند. از این رو با خیال راحت سفارش خود را به ما تحویل دهید و در زمان مشخص شده درب منزل تحویل بگیرید.