یکی از دغدغه های دانشجویان، دانش آموزان و اساتید و… در طول تحصیل که بیشتر با کپی مدارک، جزوات، مقالات سرو کار دارند خدمات پرینت و کپی می باشد در بسیاری از سایت ها قیمت های متنوعی برای پرینت و کپی انجام میدهند اما در این بین پرینت ارزان متشکل از کادری مجرب و با کیفیت کار عالی و حتی با قیمت ارزان خدمات پرینت و کپی برای محصلین عزیز کاملا متناسب با شرایط اقتصادی دانشجویان است.

قیمت پرینت و کپی

در این مراکز انواع خدمات چاپ نظیر پرینت، کپی، چاپ کتاب، سفارش چاپ و تکثیر، صحافی کتاب و غیره با بهترین کیفیت انجام می‌شود.

شما می‌توانید با مراجعه به سایت‌ با ثبت سفارشات خود در کمترین زمان ممکن پروژه‌ های خود را آماده تحویل بگیرید.

قیمت پرینت و کپی

از آنجایی که بسیاری از دانشجویان و شرکت‌ها ابتدا به مسئله قیمت توجه می‌کنند، در ادامه عوامل موثر بر تعیین قیمت‌ خدمات پرینت و کپی را معرفی می‌کنیم.

لیست قیمت پرینت

لیست قیمت های ذکر شده در سایت پرینت ارزان کاملا به روز می باشد و به همین نرخ فاکتور صادر خواهد شد.

لیست قیمت :تعرفه پرینت و کپی A5

لیست قیمت : تعرفه پرینت و کپی A4

لیست قیمت : تعرفه پرینت و کپی A3

قیمت پرینت در سال 1401

تعرفه پرینت و کپی برگه‌های سیاه و سفید در سال 1400 به دلیل افزایش قیمت برگه کمی گران شده است. با این حال، مراکز تکثیر آنلاین تعرفه‌ های مخصوص به خود را داشته و به مراتب از مراکز تکثیر چاپخانه ها ارزان‌ تر هستند. البته، قیمت کپی برگه‌ های سیاه و سفید از برگه‌ها رنگی ارزان‌ تر است. نرخ کپی برگه‌ های سیاه و سفید نیز در صورت بالا رفتن تیراژ کمتر می‌شود.

مراکز تکثیر آنلاین مانند سایت پرینت ارزان چند سالی است که در سطح اینترنت فعالیت خود را آغاز نموده و با ارائه خدمات نوین نیازهای دانشجویان و سازمان‌ها را به طور قابل ملاحظه‌ای کاهش داده‌ایم. شما می‌توانید با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تمام پروژه‌ها خود را بارگذاری کرده و ظرف 24 الی 48 ساعت آن‌ها را به صورت رایگان درب منزل تحویل بگیرید.