پرینت ارزان مجهز به بهترین دستگاه های چاپ رنگی و سیاه و سفید با بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت در کشور است که می تواند بهترین خدمات پرینت را به مشتریان خود ارائه دهد این مجموعه می تواند با دارا بودن کادری مجرب در کوتاه ترین زمان سفارشات شما را درب منزل یا محل کارتان تحویل دهد.

پرینت سیاه و سفید

همه ما چه دانش آموز و دانشجو باشیم و چه در یکی از ارگان‌های دولتی، شرکت‌های خصوصی، مراکز درمانی مشغول کار باشیم یا به آنها حتی رجوع کنیم به پرینت مدارک و اسناد خاصی نیاز داریم.
برای مثال پرینت انتخاب واحد،  پرینت بیمه شخص ثالث، پرینت بلیط قطار، پرینت ثبت نام کتاب درسی، پرینت جزوه دانشجویی، پرینت عکس و … از جمله مواردی هستند که ما به یک پرینتر نیاز داریم. اما با توجه به اینکه ممکن است به پرینتر یا مراکز چاپ و پرینت دسترسی نداشته باشیم، خیلی خوب است که بتوانیم سفارش پرینت خود را به صورت آنلاین ثبت نماییم و حتی آن را با پیک دریافت کنیم! در پرینت ارزان این امکان برای شما فراهم است.

 

ثبت سفارش پرینت

 

قیمت پرینت a4 سیاه و سفید ارزان

تعرفه پرینت a4 سیاه و سفید به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله آنها می توان به تعداد صفحات، یک رو یا دو رو بودن صفحات جنس کاغذ(تحریر یا گلاسه)، گرماژ کاغذ و سایز کاغذ اشاره کرد. در سایت پرینت ارزان شما می توانید در صفحه ثبت سفارش پرینت، انتخاب کاغذ، رنگ و کلاس چاپ و نوع چاپ خود را انتخاب و سفارش خود را ثبت نمایید.

 

لیست قیمت پرینت در سایت پرینت ارزان

لیست قیمت های ذکر شده در سایت پرینت ارزان کاملا به روز می باشد و به همین نرخ فاکتور صادر خواهد شد.

لیست قیمت :تعرفه پرینت و کپی A5

لیست قیمت : تعرفه پرینت و کپی A4

لیست قیمت : تعرفه پرینت و کپی A3