جنس مرغوب کاغذ گلاسه یکی از دلایل محبوبیت چاپ گلاسه بوده که کاربرد زیادی مثل پرینت رنگی روی کاغذ گلاسه نیز دارد. این کاغذ در هر دو چاپ دیجیتال و افست مورد استفاده قرار می گیرد. گرچه باید بدانید که در چاپ علاوه بر جنس گلاسه، جنس های کتان ، تحریر و .. در کاغذ استفاده می شود.

پرینت رنگی روی کاغذ گلاسه

کاغذ گلاسه چیست؟

کیفیت کاغذ های گلاسه یا همان (کاغذ روغنی) نسبت به کاغذ های معمولی بهتر است. سطح صاف و براق از ویژگی های اصلی این کاغذ است که برای کارهایی که نیاز است وضوح و کیفیت رنگ و تصویر بالا باشد و باعث پرینت رنگی روی کاغذ گلاسه استفاده می شود.

زمانی که گفته می شود وزن 80 یا 70 گرم، منظور ضخامت کاغذ است. کاغذ موجود در  چاپ گلاسه، وزن های متفاوتی دارد.  به بیانی دیگر، بر روی کاغذ گلاسه روکشی براق کشیده می شود.

بیشتر بخوانید: ارزان ترین قیمت پرینت رنگی

پوشش روی کاغذ گلاسه چیست؟

لمینت چیست؟ اگر می خواهید سطح گلاسه خود را از خط و خش دور نگه دارید باید سطح آن را پوشش دهید. به این عمل پوشاندن سطح کاغذ، لمینت گفته می شود. لمینت ها معمولا ضخامت های مختلفی دارند. این ضخامت بر حسب واحد میکرون اندازه گیری می شود. لمینت ها دارای ضخامت های خیلی پایینی هستند و در انواع مات، براق یا مخملی ارائه می شوند.

قیمت پرینت رنگی روی کاغذ گلاسه

یکی از مرسوم ترین کاغذ ها برای چاپ برای اینکه هم کیفیت خوبی داشته باشد و هم مرغوب به صرفه باید کاغذ گلاسه است که هم جلوه مناسبی دارد و چاپ روی کاغذ گلاسه ارزان قیمت خواهد بود.

این دلیلی است برای استفاده زیاد کاغذ گلاسه است برای چاپ عکس و طرح های مختلف که باعث میشود با چاپ دیجیتال سریع و ارزان مواردی که نیاز دارید را چاپ کنید.

انواع کاغذ گلاسه

  1. مات
  2. براق
  3. یک رو
  4. دورو

کاربردهای چاپ گلاسه

  • چاپ و تکثیر تصاویر تک رنگ و چند رنگ با کیفیت خوب.
  • در چاپ مرتبط با آثار هنری به خصوص عکس های با کیفیت بالا و تابلوهای نقاشی، بنرهای بزرگ، چاپ پوسترهای تبلیغاتی با گرافیک چشم نواز.
  • برای نماهای داخلی و خارجی شیت های معماری و پلان ها معمولا چاپ گلاسه a3 و چاپ رول گلاسه مناسب است.
  • استفاده از چاپ گلاسه رنگی در گرافیک، طراحی داخلی و دکوراسیون.
  • از کاغذهای گلاسه پشت چسبدار برای چسباندن عکس ها و تصاویر و … روی دیوار استفاده می شود.

برای ثبت سفارش پرینت رنگی بر روی این لینک کلیک کنید.