پرینت (چاپ) ارزان در اهواز با ارسال رایگان

یکی از مهم ترین معضلات هر دانشجو و دانش آموز برای چاپ و پرینت جزوه و کتاب، زمانی است که بابت رفت و آمد، به دفاتر فنی و چاپخانه ها تلف میگردد به همین دلیل ما تصمیم به ارایه سرویس پرینت آنلاین گرفتیم به این صورت که میتوانید در هر کجایی از ایران هستید میتوانید ثبت سفارش کنید حتی در خانه و یا محل کار خود، کافی است به سایت پرینت ارزان مراجعه کنید، با توجه به سفارش پرینت (سیاه و سفید یا پرینت رنگی) سفارش خود را ثبت کنید و جزوه چاپ شده خودتان را درب منزل دریافت کنید. مردم عزیز و خونگرم اهواز نیز میتوانند از این موضوع استفاده کنند و پرینت ارزان قیمت و با کیفیت را به صورت آنلاین سفارش دهند.

 

ثبت سفارش پرینت

ارسال سفارشات پرینت گرفته شده به چه صورت می باشد؟

برای افرادی که در شهر اهواز و دیگر شهرستان های استان خوزستان زندگی می کنند معمولا سفارش آنها طی 3 الی 4 روز با پست پیشتاز به صورت رایگان درب منزل تحویل داده می شود.

پرینت فایل pdf و ورد (word) در اهواز

مجموعه پرینت ارزان با قدمت و تجربه فراوان در حوزه خدمات چاپی است که تحویل به موقع سفارشات، با حفظ کیفیت بالای چاپ را در اولویت کار خود قرار داده است. این مجموعه در تلاش است تا رضایت مشتریان خود را به حداکثر رسانده و خیال آن ها را از بابت خریدی باکیفیت و در عین حال مقرون به صرفه، راحت کند. کلیه مشتریان (دانشجویان، دانش آموزان، اساتید) عزیز می توانند با مراجعه به بخش ثبت سفارش پرینت به صورت آنلاین فایل های PDF و ورد (word) خود را آپلود کرده و سفارش خود را ثبت کنند. کلیه سفارشات اهواز ظرف 3 الی 4 روز از طریق پست پیشتاز تحویل مشتری خواهد شد.

نحوه سفارش آنلاین پرینت در اهواز

مشتریان (دانشجویان، دانش آموزان، اساتید و…) عزیز در بخش ثبت سفارش پرینت میتوانید به صورت آنلاین فایل های pdf، ورد (word) را آپلود کرده و در بخش فرم سفارش نوع انتخاب کاغذ، رنگ و کلاس چاپ، نوع چاپ خود را انتخاب نمایید. کلیه سفارشات تهران اهواز 3 الی 4 روز از طریق پیک و پست پیشتاز تحویل مشتری خواهد شد.

لیست قیمت پرینت در سایت پرینت ارزان

لیست قیمت های ذکر شده در سایت پرینت ارزان کاملا به روز می باشد و به همین نرخ فاکتور صادر خواهد شد.

لیست قیمت :تعرفه پرینت و کپی A5

لیست قیمت : تعرفه پرینت و کپی A4

لیست قیمت : تعرفه پرینت و کپی A3

لیست قیمت : تعرفه چاپ رنگی A4 

لیست قیمت : تعرفه چاپ رنگی A3 

لیست قیمت : تعرفه چاپ رنگی A5 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با شماره (09011459292) تماس بگیرید. کارشناسان این مجموعه آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.