پرینت(چاپ) ارزان در تبریز با ارسال رایگان

پیشرفت تکنولوژی و شکل گیری پدیده های نوین در عرصه کسب و کار های مختلف، مخاطبان ویژه خود را دارد. یکی از این پدیده های نوین، مجموعه پرینت ارزان می باشد. در شهری مثل تبریز پرینت ارزان تبدیل به دغدغه برای دانشجویان و دانش آموزان شده است. به واقع ترکیب مدیریت فرآیند، استفاده تجهیزات پیشرفته و فناوری‌ های مدرن، تحولی بزرگ در خدمات چاپ و نشر ایجاد نموده است و سبب شده تا بهره‌وری از این خدمات در  سطح بالای کیفیت کیفیت و  کاهش چشمگیر هزینه ها صورت پذیرد.

این مجموعه با دارا بودن کادر مجرب می تواند در کوتاهترین زمان ممکن، سفارشات مشتریان را آماده کرده و در مکان مورد نظر تحویل دهد.

 

ثبت سفارش پرینت

پرینت فایل pdf و ورد (word) در تبریز

مجموعه پرینت ارزان با قدمت و تجربه فراوان در حوزه خدمات چاپی است که تحویل به موقع سفارشات، با حفظ کیفیت بالای چاپ را در اولویت کار خود قرار داده است. این مجموعه در تلاش است تا رضایت مشتریان خود را به حداکثر رسانده و خیال آن ها را از بابت خریدی باکیفیت و در عین حال مقرون به صرفه، راحت کند. کلیه مشتریان (دانشجویان، دانش آموزان، اساتید) عزیز می توانند با مراجعه به بخش ثبت سفارش پرینت به صورت آنلاین فایل های PDF و ورد (word) خود را آپلود کرده و سفارش خود را ثبت کنند. کلیه سفارشات تبریز ظرف 3 الی 4 روز از طریق پست پیشتاز تحویل مشتری خواهد شد.

نحوه سفارش آنلاین پرینت در تبریز

مشتریان (دانشجویان، دانش آموزان، اساتید و…) عزیز در بخش ثبت سفارش پرینت میتوانید به صورت آنلاین فایل های pdf، ورد (word) را آپلود کرده و در بخش فرم سفارش نوع انتخاب کاغذ، رنگ و کلاس چاپ، نوع چاپ خود را انتخاب نمایید. کلیه سفارشات تبریز ظرف 3 الی 4 روز از طریق پست پیشتاز تحویل مشتری خواهد شد.

لیست قیمت پرینت در سایت پرینت ارزان

لیست قیمت های ذکر شده در سایت پرینت ارزان کاملا به روز می باشد و به همین نرخ فاکتور صادر خواهد شد.

لیست قیمت :تعرفه پرینت و کپی A5

لیست قیمت : تعرفه پرینت و کپی A4

لیست قیمت : تعرفه پرینت و کپی A3

لیست قیمت : تعرفه چاپ رنگی A4 

لیست قیمت : تعرفه چاپ رنگی A3 

لیست قیمت : تعرفه چاپ رنگی A5 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با شماره (09011459292) تماس بگیرید. کارشناسان این مجموعه آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.