پرینت (چاپ) ارزان در کرمان با ارسال رایگان

هدف اصلی مجموعه پرینت ارزان ارائه بهترین قیمت ها با سرویس خدماتی ارزان قیمت است. این سرویس مختص دانشجویان و دانش آموزانی است که در کرمان قصد دارند به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت نمایید و به صورت غیر حضوری و از طریق سایت پرینت ارزان سفارشات پرینت خود را ثبت نمایید و در کمترین زمان و با بهترین کیفیت چاپ کتب ها و جزوه های خود را درب منزل دریافت نمایید.

 

ثبت سفارش پرینت

پرینت فایل pdf و ورد (word) در کرمان

مجموعه پرینت ارزان با قدمت و تجربه فراوان در حوزه خدمات چاپی است که تحویل به موقع سفارشات، با حفظ کیفیت بالای چاپ را در اولویت کار خود قرار داده است. این مجموعه در تلاش است تا رضایت مشتریان خود را به حداکثر رسانده و خیال آن ها را از بابت خریدی باکیفیت و در عین حال مقرون به صرفه، راحت کند. کلیه مشتریان (دانشجویان، دانش آموزان، اساتید) عزیز می توانند با مراجعه به بخش ثبت سفارش پرینت به صورت آنلاین فایل های PDF و ورد (word) خود را آپلود کرده و سفارش خود را ثبت کنند. کلیه سفارشات کرمان ظرف 3 الی 4 روز از طریق پست پیشتاز تحویل مشتری خواهد شد.

نحوه سفارش آنلاین پرینت در کرمان

مشتریان (دانشجویان، دانش آموزان، اساتید و…) عزیز در بخش ثبت سفارش پرینت میتوانید به صورت آنلاین فایل های pdf، ورد (word) را آپلود کرده و در بخش فرم سفارش نوع انتخاب کاغذ، رنگ و کلاس چاپ، نوع چاپ خود را انتخاب نمایید. کلیه سفارشات کرمان ظرف 3 الی 4 روز از طریق پیک و پست پیشتاز تحویل مشتری خواهد شد.

لیست قیمت پرینت در سایت پرینت ارزان

لیست قیمت های ذکر شده در سایت پرینت ارزان کاملا به روز می باشد و به همین نرخ فاکتور صادر خواهد شد.

لیست قیمت :تعرفه پرینت و کپی A5

لیست قیمت : تعرفه پرینت و کپی A4

لیست قیمت : تعرفه پرینت و کپی A3

لیست قیمت : تعرفه چاپ رنگی A4 

لیست قیمت : تعرفه چاپ رنگی A3 

لیست قیمت : تعرفه چاپ رنگی A5 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با شماره (09011459292) تماس بگیرید. کارشناسان این مجموعه آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.