پرینت ارزان رنگی

دانشجویان، دانش آموزان همواره در طول دوران تحصیل خود جزوات زیادی را تهیه می‌کنند. برخی از این جزوه‌ها نیاز به پرینت و کپی دارند که ممکن است گاهی اوقات هزینه زیادی را در بر داشته باشند. از این رو، می‌کوشند تا ارزان‌ ترین مراکز تکثیر را برای این کار پیدا کنند. طبیعتا با افزایش قیمت برگه، اکثر تعرفه‌ های چاپ در سال 1401 تغییر کرده است. به گونه‌ای که دیگر خبری از قیمت پرینت رنگی ارزان یا کم قیمت نباشد اما در پرینت ارزان تعرفه چاپ رنگی با تعرفه ارزان قابل سفارش می باشد. بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌ها هم هستند که به صورت مداوم نیاز به پرینت رنگی دارند و به دلیل تیراژ بالای این خدمات، به دنبال پرینت به صرفه هستند که مجموعه پرینت ارزان آماده عقد قرارداد با این شرکت ها می باشد.

قیمت پرینت ارزان رنگی

قیمت ارزان پرینت رنگی در پرینت ارزان

برای پرینت رنگی تمامی رنگ‌ های برگه توسط دستگاه پرینت کپی شده و بر روی برگه‌های سفید اعمال می‌شوند. این فرایند نیاز به جوهر رنگی مرغوب داشته و در سه کلاس A، B و C انجام می‌شود. قیمت پرینت این برگه‌ها به دلیل اعمال جوهر رنگی به مراتب از پرینت معمولی (سیاه و سفید) گرانتر است.

اولین کلاس پرینت رنگی، کلاس A می باشد، در این کلاس کمترین میزان جوهر رنگی مصرف خواهد شد و شامل صفحاتی می شود که فقط سرصفحه، پا صفحه، لوگو و … آنها رنگی می باشد.

دومین کلاس پرینت رنگی، کلاس B است که در آن جوهر بیشتری نسبت به کلاس A به کار برده می‌شود. این کلاس شامل  صفحاتی می شود که دارای نمودار، متون رنگی، شکل تا نصف صفحه و … آنها رنگی می باشد.

اما، کلاس آخر و بهترین نوع آن کلاس C است. در این کلاس مقدار بسیار زیادی جوهر رنگی به کار می‌رود تا محتوای جزوه یا کتاب به طور دقیق بر روی برگه سفید اعمال شود. این کلاس برای پرینت انواع کتاب داستان با عکس‌های گوناگون کاربرد دارد.

بیشتر بخوانید: تعرفه چاپ رنگی

برای ثبت سفارش پرینت رنگی ارزان روی این لینک کلیک کنید

نکات مهم در انتخاب مرکز چاپ آنلاین

همانطور که میدانید امکان چاپ آنلاین در چاپخانه ها روز به روز در حال افزایش میباشد. اما، تنها برخی از مراکز اقدام به ارائه خدمات نوین و ارزان می‌کنند که انتخاب آن‌ها بین سایت‌های مختلف کمی سخت است. ما در مجموعه پرینت ارزان به صورت آنلاین امکان ثبت سفارش پرینت رنگی ارزان را برای شما فراهم کرده ایم. برای انتخاب سایت جهت سفارش آنلاین نیازمند این است که بدانید باید به یکسری نکات مهم توجه کنید.

  • توجه به اعتبار سایت
  • ارائه خدمات متنوع
  • توجه به قیمت
  • ارسال پروژه ها به صورت رایگان
  • امکان ثبت سفارش زیاد

سخن پایانی

در این مقاله شما را با یکی از ایده‌های نوین کسب و کار اینترنتی در زمینه خدمات چاپ آنلاین آشنا کردیم. شما می‌توانید با مراجعه به سایت پرینت ارزان تمامی خدمات خود را با کمترین قیمت ممکن درب منزل به صورت رایگان دریافت کنید. برای ثبت سفارش می‌توانید از طریق این لینک اقدام به ارسال کارهای خود کنید.